WEB TASARIM
DÜNYA STANDARTLARINDA BİR WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ?
İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN HEMEN BAŞLAYALIM!
FİRMANIZIN TANITIMI, KİŞİSEL SAYFANIZ, ÇOK SEVDİĞİNİZ HOBİNİZ HAKKINDA BİR BLOG, ÜRÜNLERİNİZİN ÇOK UZAKLARDAKİ MÜŞTERİLENİZE ULAŞMASI...
HEPSİ VE DAHA FAZLASI İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ!
PROJENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER ÜRETEREK, GEREKTİĞİ YERDE HAZIR SİSTEMLERİN AVANTAJLARINI (ZAMAN - MALİYET - TUTARLILIK GİBİ) KULLANARAK GEREKTİĞİ YERDE EN BAŞTAN TASARLAYIP PROGRAMLAYARAK İHTİYACINIZ OLAN SİSTEMLERİ EN UYGUN ŞEKİLDE VE EN KISA ZAMANDA ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ.


RESPONSİVE TASARIMLAR

MOBİL TEKNOLOJİLERİN VE FARKLI EKRAN BOYUTLARINA SAHİP CİHAZLARIN HAYATIMIZDA DAHA ÇOK YER ALMASIYLA BAŞLAYAN VE ARTIK OLMAZSA OLMAZ HALE GELEN CİHAZLAR ARASI ADAPTE OLABİLEN TASARIMLAR!

PROJEYE ÖZEL ÇÖZÜMLER

PROJE İHTİYAÇLARI, BEKLENTİLER, TRENDLER, HIZ, STABİLİTE, GÜVENLİK, KULLANICI DENEYİMİ UI/UX, SEKTÖR STANDARTLARI, BÜTÇE, ZAMANLAMA GİBİ DEĞERLENDİRMELER İLE SİSTEMLERİNİZDE KULLANILACAK TEKNOLOJİLERİ BİRLİKTE SEÇELİM!

DÜZENLİ GÜNCELLEMELER

DEĞİŞEN İHTİYAÇLAR, TRENDLER, TEKNOLOJİLER İLE BİRLİKTE WEBSİTENİZİ DEVAMLI GÜNCEL TUTARAK, MÜŞTERİLERİNİZE, OKURLARINIZA, HEDEF KİTLENİZE HER ZAMAN GÜNCEL VE BENZERSİZ BİR DENEYİM YAŞATIN!

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURARAK BİZE, PROJENİZ İLE İLGİLİ GENEL VE KISA BİR BİLGİ İLE BİRLİKTE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ GÖNDERİRSİNİZ.

KISA BİR İNCELEMEDEN SONRA SİZE ULAŞIRIZ VE FİRMANIZ, KONSEPTİNİZ, TASARIM BEKLENTİLERİNİZİ ANALİZ EDİP BİR PLAN VE TASLAK TASARIM OLUŞTURURUZ.

TASLAK TASARIMI ONAYLAMANIZ HALİNDE ANLAŞILAN ÜCRETİN %50 KISMINI TRANSFER ETMENİZLE BİRLİKTE ÇALIŞMAYA BAŞLARIZ.

* BU AŞAMADA LOGO TASARIMI, GÖRSEL SEÇİMLERİ (TARAFIMIZCA YAPILMAYACAKSA), FİRMANIZA AİT KURUMSAL BİLGİLER, SİTEDE YER ALMASINI İSTEDİĞİNİZ BİLGİLERİN TARAFIMIZA İLETİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
** PROJENİN ÜCRETİ VE TESLİM SÜRESİ, PROJE BAZLI OLARAK DEĞİŞTİĞİ İÇİN NET RAKAMLAR VEREMİYORUZ ÇÜNKÜ BİZ GENELLİKLE, (PROJEDE HAZIR CMS ÇÖZÜMLERİ TERCİH EDİLMİŞ OLSA BİLE) CUSTOM TASARIM YAPIYORUZ. HAZIR TEMA KURULUMU İLE SABİT FİYATLA PAKET SATIŞIMIZ YOK. SİZ İSTERSENİZ ONU DA YAPARIZ VE CUSTOM TASARIMDAN DAHA UYGUN FİYATLI OLUR.

TASARIM VE TEST AŞAMASI BİTTİKTEN SONRA PROJE SİZİN ONAYINIZA SUNULUR.

*** ÖN TASARIM DAHA ÖNCE SİZİN ONAYINIZDAN GEÇTİĞİ İÇİN BU AŞAMADA HERHANGİ BİR KÖTÜ SÜRPRİZLE, BEĞENMEYECEĞİNİZ BİR TASARIMLA KARŞILAŞMAZSINIZ.

KÜÇÜK REVİZYONLAR, DEĞİŞİKLİKLER İLE BİRLİKTE SİTE SON KONTROLDEN GEÇER VE KALAN ÜCRETİN TRANSFERİ İLE BİRLİKTE SİTE YAYINA ALINIR.

**** SİTE TASARIMININ BİTMESİ DEMEK BİZİM İŞİMİZİN BİTTİĞİ ANLAMINA GELMİYOR, SİTENİZ AKTİF OLDUĞU SÜRECE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ. SİSTEMDE ZAMANLA OLUŞABİLECEK VE HER NE KADAR TEST AŞAMALARINDAN GEÇSE DE YAZILIM SEKTÖRÜNDE GAYET DOĞAL OLAN GÖZDEN KAÇAN HATALAR VE KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLER İÇİN ÜCRET ALMADAN HİZMET VERMEKTEYİZ. BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLER ÜCRETE TABİİ OLABİLİR.

REFERANSLAR

Bera Oto Kiralama

berarentacar.com..

En Uygun Kiralama

enuygunkiralama.com..

İzmir Car Port

izmircarport.com..

Kayseri Car Rent

kaysericarrent.com..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)